Перейти до вмісту

Відпочинок в Одесі для дітей

Наближається улюблене літо і чимало школярів затамували подих в очікуванні нової поїздки в табір! Адже там їх чекають яскраві враження, різноманітні заходи, можливість знайти нових друзів та проявити свої таланти.

Наш табір «Казковий», пропонує для дітей повноцінний відпочинок в Одесі, який допоможе та посприяє тому, щоб очікування Ваших дітей були реалізовані найкращим чином! Також Ваша дитина зможе не тільки оздоровитися, відпочиваючи біля моря, але і збагатитися культурно.

Адже де ще можна на просторах України знайти стільки дивовижних архітектурних стилів, позитивних жителів – тільки на березі Чорного моря в сонячній Одесі!

Для хлопців, які будуть відпочивати в нашому таборі «Казковий» будуть організовані заходи, які допоможуть познайомитися з цим прекрасним місцем ближче. Екскурсії, які буде проводити професійний  екскурсовод по дивовижному архітектурному ансамблю міста; виїзд «Вечірня Одеса», де Ваші діти будуть не тільки глядачами, а й учасниками та зможуть відчути колорит вечірнього одеського життя; походи в театр, де Ваші діти зможуть споглядати вистави про особливості життя одесита.

Але найголовніше, чим безумовно в першу чергу привертає відпочинок в Одесі – це море! Тому що діти, як ніхто інший, люблять плескатися в морській воді та ніжитися на піску під променями теплого сонця. А наша досвідчена команда табору «Казковий» допоможе зробити цей відпочинок безпечним та яскравим!