Перейти до вмісту

Відпочинок на морі для дітей

Відпочинок на морі в літньому таборі – це «best» відпочинок для ваших дітей! Дитячий оздоровчий табір «Казковий» створений нами з завданням, щоб дати дітям тільки найкраще. Діти – це найцінніше, що є у кожної сім’ї. Тому за час літнього періоду кожен батько ставить перед собою мету не лише оздоровити свою дитину, а й прищепити щось корисне, навчити чомусь новому.

Наша команда досвідчених вожатих та вихователів табору «Казковий» знайде індивідуальний підхід до кожної дитини, навчить чомусь корисно новому, допоможе розкрити таланти, розвинути вже наявні навички. А де найкраще розвиватися влітку? Правильно, у моря!

Вчитися плавати краще в Чорному морі!

Ми навчаємо плаванню дітей під керівництвом професійних інструкторів. Всі діти, які побувають на зміні в нашому таборі, неодмінно навчаться триматися на воді, освоять правила поведінки та стосунків між людьми при взаємодії з водним середовищем.

Відпочинок на морі – це здоров’я!

Під час перебування у моря кожна клітинка організму насичується йодом, який є корисним для організму. Він впливає на щитовидну залозу, яка заспокоює нервову систему. Адже після напружених та старанно виконаних уроків їй так необхідна розрядка та «перезавантаження».

А під час відпочинку біля моря наша табірна сім’я допоможе Вашому чаду «перезавантажити» нервову систему динамічно та весело! Адже ми не просто лежимо на пляжному піску, а корисно та весело розважаємося: проводимо конкурси, влаштовуємо виступи, розігруємо сценки, навчаємо професії морського рятувальника.

Завдяки чистому повітрю, теплому піску і ласкавому сонцю літній відпочинок на морі в таборі «Казковий» має потужний оздоровчий ефект. Морське повітря, прозора вода та чисте узбережжя благотворно позначаться на здоров’ї та імунітеті хлопчиків і дівчаток різного віку!