Перейти до вмісту

Наші діти

Діти які провели літній відпочинок в нашому таборі «Казковий»

Ми починаємо постійну рубрику публікації фотографій дитячих та юнацьких осіб, які провели незабутні дні літнього відпочинку в нашому оздоровчому таборі.

Ці кадри допомагають нам зупинити на мить час, щоб відобразити емоційні фарби та сторони наших юних друзів, які назавжди залишаться в історичній пам’яті нашого часу.

Літній відпочинок, дитячі та юнацькі роки – це найщиріші та відкриті емоції, які зв’язуються подіями та людьми, спілкуванням та розвитком, і звичайно ж ті моменти, коли наші діти проводять час в літньому таборі, та й ще в дружному колективі, назавжди залишаються в пам’яті, як добрі сторінки дитячих спогадів.

Якщо ви проводили літній відпочинок в нашому таборі та у вас збереглися кадри ваших добрих спогадів, веселих моментів, обов’язково надсилайте їх нам і ми розмістимо їх на нашому сайті в рубриці «Наші діти».

Ви запитаєте: «Чому ми називаємо цю сторінку такою власною назвою?» Так, все дуже просто – адже всі діти, які побували в дитячому таборі «Казковий», назавжди стають «нашими» та назавжди залишаються на сторінках пам’яті нашої спільної історії.

Чекаємо на Ваші фото!