Перейти до вмісту

Літній табір

Довгоочікуване літо, як завжди не за горами, і відразу ж після того, як віддзвенів останній дзвоник, приходить час дати нашим дітям можливість відпочити від шкільної напруги, та найголовніше, зміцнити свій імунітет здоровим способом життя – море, сонце та неодмінно багато друзів!

Що може бути краще, ніж провести час у колі своїх однолітків, не заморочуючись на турботи та необхідні обов’язки, які супроводжують наших дітей протягом усього року. Це не просто нові знайомства, ігри, спілкування та розваги – це самостійний досвід в нових умовах життєвого середовища, де нові пригоди залишаються назавжди в дитячій пам’яті незабутніми, добрими спогадами.

Відпочинок який пропонує літній табір «Казковий» запам’ятається численними подіями, святами, пізнавальними та розвиваючими заходами, які заповнюють всю програму перебування в таборі.

Наші професійні вожаті, допоможуть Вашим дітям розкрити свої таланти, навчать висловлювати свої емоції, формувати дружню атмосферу в колі однолітків та бути активними учасником всіх подій, які будуть відбуватися в таборі під час зміни Вашого перебування.

У наш літній табір діти приїжджають, щоб по справжньому переключитися на нові відчуття, взявши невелику паузу в стрімкому потоці, під назвою «життя», зупинити цю мить дитинства і закрутитися ще раз в новому та безтурботне карнавальному колі, який стане ще однією віхою періоду юних радісних емоцій, накладаючи неминучий відбиток на нове формування особистості.

Колектив нашого табору, постійно працює над різноманітністю та наповненістю програми з організації літнього відпочинку для дітей, яка складається та удосконалюється на підставі багаторічного успішного досвіду.

Ми знаємо – як захопити, ми знаємо – як навчити!

Довірте нам Ваших дітей на час літніх канікул, і Ви переконаєтеся, що путівка в літній табір «Казковий» – це саме те, що Ви б хотіли подарувати Вашій дитині.

Чекаємо Вас на 1-й, 2-й, 3-й або 4-й зміні, а втім – вибирайте самі!