Перейти до вмісту

Персонал

Колектив табору – це команда!

Педагогічна діяльність:

ДОТ «Казковий» являє собою організовану, ефективну систему комплексного дитячого відпочинку та реалізації науково-педагогічних програм роботи з дітьми та підлітками у відповідності з міжнародними гуманітарними досягненнями. Управління загонами здійснюють педагоги, які пройшли спеціальний відбір на семінарах – тренінгах, з розрахунку 1 педагог на 10 дітей.

В нашому таборі щодня хлопців та дівчаток чекають безліч цікавих справ: конкурсні та ігрові програми, тематичні дні, рольові ігри. Різноманіття форм дозволяє дитині брати активну участь, пробувати себе в ролі «артиста», пізнати себе та розкрити свої таланти.

Колектив табору – це команда!

Команда, яка знає та вміє працювати так, щоб дитина себе відчувала за потрібне, допоможе вашій дитині відкрити для себе країну дитинства, подарує тепло та радість спілкування!

ДОТ «Казковий» – це дбайливе, уважне ставлення до дітей, кваліфікований педагогічний та медичний персонал.

Всі педагоги, які працюють з дітьми, мають відповідну вищу освіту. Особи, які супроводжують дітей у комплекс, можуть бути зараховані до складу тимчасових співробітників ДОТ «Казковий» на період оздоровлення дітей (за умови наявності документа, що свідчить про відповідну освіту та за наявністю особистої медичної книжки) на посади вихователів загонів. Проживання для них передбачено в спальних корпусах з дітьми в кімнатах на 2-3 людини.

*По всім питанням звертайтесь у центральний офіс:

 м.Одеса, вул.Героїв Крут, 21;
  • тел: (048) 765 42 36;
  • тел:  (099) 478 93 88;
  • факс:(048) 765 20 17.