Перейти до вмісту

Інформація

Відпочинок в літньому дитячому таборі на морі в Одесі

Для всіх дітей існує два паралельні світи, в яких вони перебувають в більшості свого часу. Перший світ – це батьки, будинок, а також всі події пов’язані з традиційними та фундаментальними істинами.

Другий світ – це коло друзів, однолітки, вулиця – світ в якому об’єднуються інші значення та пріоритети. Дитячий табір і є «другий» паралельний світ, в якому буде багато ігор, розваг, друзів, нових емоцій та радісних подій.

Відпочинок який пропонує літній табір «Казковий» запам’ятається численними подіями, святами, пізнавальними та розвиваючими заходами, які заповнюють всю програму перебування в таборі.

Наші професійні вожаті, допоможуть Вашим дітям розкрити свої таланти, навчать висловлювати свої емоції, формувати дружню атмосферу в колі однолітків та бути активним учасником всіх подій, які будуть відбуватися в таборі під час зміни Вашого перебування.

Наш табір «Казковий», пропонує для дітей повноцінний відпочинок в Одесі, який допоможе та посприяє тому, щоб очікування Ваших дітей були реалізовані найкращим чином! Також Ваша дитина зможе не тільки оздоровитися, відпочиваючи біля моря, але і збагатитися культурно.

Адже. де ще можна на просторах України знайти стільки дивовижних архітектурних стилів, позитивних жителів – тільки на березі Чорного моря в сонячній Одесі!

Завдяки чистому повітрю, теплому піску та ласкавому сонцю літній відпочинок на морі в таборі «Казковий» має потужний оздоровчий ефект.

Морське повітря, прозора вода та чисте узбережжя благотворно позначаться на здоров’ї та імунітеті хлопчиків і дівчаток різного віку!