Перейти до вмісту

Дитячий табір

Закінчення навчального року – завжди довгоочікувана пора для кожної дитини та його батьків. Але як тільки наш маленький учень здобуває свободу від навчального навантаження, відразу ж виникає питання – куди ж направити нескінченно зростаючу енергію молодого організму.

Дитячий табір – це те саме єдине та заповітне місце, в якому будуть по-справжньому щиро раді вашій дитині!

Знайти нових друзів!

Ми намагаємося, щоб наші діти росли комунікабельними, товариськими та добрими. Відправляючи дитину в дитячий табір, ми створюємо умови для розвитку цих необхідних життєвих якостей. Розширюючи свій життєвий кругозір, знаходячи нові знайомства, наші діти швидше зможуть знайти та розставити для себе важливі життєві пріоритети.

Навколишнє середовище – дитячий табір!

Для всіх дітей існує два паралельні світи, в яких вони перебувають більшу частину свого часу. Перший світ – це батьки, будинок, а також всі події, пов’язані з традиційними та фундаментальними істинами. Другий світ – це коло друзів, однолітки, вулиця – світ, в якому об’єднуються інші значення та пріоритети. Дитячий табір і є «другий» паралельний світ, в якому буде багато ігор, розваг, друзів, нових емоцій та радісних подій.

Змінити обстановку!

Всі діти в світі інтуїтивно тягнуться до простих речей – грати, веселитися та радіти кожній хвилині свого безтурботного життя.

Всі дорослі в світі мають ряд поважних причин, щоб свій «дорослий» час не витрачати на ті найпростіші або «порожні», на їхню думку, заняття.

Ну а що ж залишається дітям, як не об’єднуватися в свої дитячі клуби за інтересами та самодостатньо проводити час в найбільш корисних та важливих заходах, таких як ігри, розваги, конкурси, змагання, спілкування та безліч інших дитячих цікавих занять. А якщо при цьому ще й змінити обстановку? Наприклад, поїхати на літо до бабусі. Або приїхати до нас в дитячий табір? Вибирайте!